Hakkımızda

Anari | Elektrikli Araç Şarj Çözümleri

Güç, zeka, inovasyon!

Shenzhen Anari Energy Co., Ltd. (kısaca Anari), yenilenebilir enerji araç şarjı ve enerji depolama sistemi alanına odaklanan yenilikçi bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Şirketin genel merkezi Çin’in bilim ve teknoloji başkenti Shenzhen’de bulunmaktadır.

Anari, ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşu olan Boyang Energy Technology Co., Ltd. tarafından kontrol edilmektedir. Boyang, en iyi Çin üniversitelerinin bulunduğu bir şehir olan Xi’an’da yer almaktadır. Çekirdek Ar-Ge ekibi Emerson, Huawei, LONGi ve T-GOOD gibi tanınmış şirketlerden gelmektedir. Boyang’ın ana işi,yenilenebilir enerji projesi EPC, güneş enerjisi jeneratörü Ar-Ge ve üretimini içermektedir. Dünyanın önde gelen yenilenebilir enerji çözümleri sağlayıcısı olmayı taahhüt etmektedir.

Anari bağımsız olarak Elektrikli Araç şarj cihazı ve enerji depolama sistemleri geliştirir, üretir, satar ve çeşitli senaryolara dayalı akıllı şarj sistemi çözümleri sunar. Ürün grubu AC şarj üniteleri, DC şarj üniteleri, şarj operasyon yönetim sistemleri, ESS, vb. kapsar. Müşteri merkezli, müşteri ihtiyaçlarına hızla yanıt veren ve tekelden özelleştirilmiş hizmetler sağlar.

0 +
Personel
0
Şarj Sistemi
0 +
İş Ortağı